SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig’de mücadele eden Orduspor, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Karşıyaka maçının hazırlıklarını sürdürdü.

Durugöl Vali Kemal Yazıcıoğlu Tesisleri’nde teknik direktör Hüseyin Özcan idaresinde gerçekleşen antrenman koşuyla başladı.

Daha sonra yarı sahada yapılan maçla devam eden antrenman taktik çalışmasıyla sona erdi. Bu arada, daha önce teknik direktör Hüseyin Özcan’ın raporu doğrultusunda kadro dışı bırakılan takım kaptanı Hüsamettin Tut, yönetim tarafından affedildi.

Konu ile ilgili, mor-beyazlı kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Futbolcumuz Hüsamettin Tut ile kulüp tesislerimizde yönetim kurulumuz, idari menajerimiz ve değerli hocamız Hüseyin Özcan’ın da katılımı ile görüşme gerçekleştirilmiştir. Hüsamettin Tut yaptığı açıklamada altyapısından yetiştiği büyük bir camiada kendi kulübünde olmaktan mutlu olduğunu, yanlış anlaşılmalarından dolayı camiadan özür dilediğini belirterek, birbirimize daha sıkı sarılacağımız yarınlara vesile olmasını dileyerek, değerli hocamız Hüseyin Özcan’ın, yönetim kurulumuzun ve camiamızın gönlünü alacak nezaketi göstermiştir. Teknik heyetimiz, idari menajerimiz ve yönetim kurulu kararı ile oyuncumuz tekrar akşam idmanı ile beraber A takım idmanlarına katılacak ve çalışmalara başlayacaktır.”