SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

88. dakikada locadaki koltuğundan kalkıp, hemen arkadaki camekanlı bölüme geçip galibiyet golünü beklemeye başlayan başkan yerine oturduktan 15 saniye sonra gelen Akhisar golüyle adeta yıkıldı.

PFDK’dan aldığı hak mahrumiyeti cezası biten ve geçen haftaki G.Antep deplasmanında Kamil Ocak Stadı'nda tribündeki yerini alan başkan Aziz Yıldırım, uzun bir aradan sonra Şükrü Saracoğlu'nda boy gösterdi. Cezalı olduğu dönemde Kadıköy'deki karşılaşmaları FB TV'de, dış saha mücadelelerini ise konakladıkları otelin odasında izleyen başkan dün yönetici arkadaşlarıyla birlikte tribündeydi.

Karşılaşma boyunca taraftarların sevgi gösterilerine de karşılık veren başkan, mücadele 1-1'e geldikten sonra artık klasikleşen uğur denemelerine başladı.

PİŞMAN OLDU!

Karşılaşmanın son dakikalarında hop oturup hop kalkan sarı-lacivertlilerin 1 numarası, dakikalar 88'i gösterdiğinde yönetimin locasından kalkıp hemen arkadaki camekanlı bölüme geçti.

Buradaki yerini aldıktan yaklaşık 15 saniye sonra konuk takım Akhisar Belediye, Vaz Te'yle F.Bahçe'nin serisini bitiren golü attı. Bu golden sonra adeta yıkılan başkanın totemi ters teperken, Yıldırım'ın karşılaşmanın ardından oldukça üzgün olması dikkatlerden kaçmadı.

Vatan

Yayınlanma Tarihi:08:20,