SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Bu forma size büyük geliyor arkadaş’

Trabzonspor'da yapılan harcamalara ve kulübün altına sokulduğu borç yüküne rağmen takımlın kötü gidişi yönetim, teknik heyet ve futbolculara sert eleştirilerin de yapılmasına neden oluyor. Kasımpaşa beraberliğiyle büyük bir fırsatın kaçtığını belirten yerel gazeteler, takımın ortaya koyduğu futbola geçer not vermezken, son dakikada yenilen golü ise 'talihsizlik' olarak değerlendirdi.

Güncellenme: 15:32, 23/02/2015
‘Bu forma size büyük geliyor arkadaş’

Kuzey Ekspres Gazetesi, “Arkası gelmez dertlerimin… Trabzonspor kötü günler geçiriyor. Fırtına şampiyonluk, kupa, Avrupa derken ilk 4 yarışında da ağır bir yara aldı” ifadesini kullandı.

Taka Gazetesi, “Çöküş devri. Kupadan elenen, Avrupa’da ezilen Trabzonspor, ligde 90’ıncı dakikada yıkıldı. Havlu attık. Trabzon kupada yok, Avrupa’da yok, ligde de yok” başlıklarıyla maçı okuyucularına duyurdu. Gazetede, büyük umutlar bağlanan Erken Zengin için ise “Tam bir hayal kırıklığı” ifadesini kullandı.

Günebakış Gazetesi, “Büyük umutlar ve vaatler ile kurulan takım taraftarına sadece acı veriyor. 90’da hüsran.. Ligde bir ileri bir geri gidiyoruz” ifadelerini kullandı.

Son Nokta Gazetesi, “Bahtı Kara fırtına. Kör talih. Gitti 2 puan paşa paşa” derken, Karadeniz’in Sesi Gazetesi, “O eski halinden eser yok şimdi” manşetini attı.

En sert eleştiride bulunan Karadeniz Gazetesi, “Her yer karanlık. İster 100 milyon harca, istersen yıldızları topla.. Bu forma size büyük geliyor arkadaş. Kaçan balık büyük oldu” başlıklarını kullandı.