SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

2014 Türkiye Ralli Şampiyonasına her zaman olduğu gibi iddialı başlayan Bonus Unifree sponsorluğundaki Parkur Racing start aldığı tüm sınıf ve kategorilerden kupa ile dönerken yedinci kez Türkiye Historic Ralli Şampiyonu'nu çıkarmanın gururunu yaşadı.

HABER-DETAY-1

Engin Kap – Başar Yavuz ikilisi üst üste dördüncü defa Türkiye Historic Rally Şampiyonluğunu, Kerem Üstünkaya – Özden Yılmaz ikilisi hem Genel Klasman ikinciliğini hem de K2 birinciliğini, Burak Türkkan – Murat Yıldırım ikilisi ise hem Genel Klasman üçüncülüğünü hem de K1 ikinciliğini kazanarak Türkiye Historic Rally Şampiyonasında kırılması güç bir rekora imza attılar. Tüm bu başarılar Bonus Unifree Parkur Racing'i 2014 senesinde ilk defa düzenlenen Historic Rally Takımlar birinciliğine taşıdı.

Ayrıca Bonus Unifree Parkur Racing'in sporcularından Emire Cantürk Eren Türkiye Ralli Bayan Co-pilot birinciliğini ve Türkiye Ralli Sınıf N4 Co-pilot ikinciliğini, Ercan Kazaz Türkiye Ralli Sınıf N4 üçüncülüğünü, Burcu Burkut Erenkul Türkiye Ralli Bayan Pilot üçüncülüğünü ve Efe Ersoy Türkiye Ralli Genç Co-pilot üçüncülüğünü kazandılar.

HABER-DETAY-2