SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“3 puan için İstanbul’dayız”

Akhisar Belediyespor Fenerbahçe maçı için İstanbul'da Ege temsilcisi karşılaşma için ididalı. Teknik direktör Roberto Carlos sezon sonu ligi ilk 6 takım içinde bitirmek istediklerini söyledi.

Güncellenme: 00:01, 23/02/2015
“3 puan için İstanbul’dayız”

NTV Spor'a açıklamalarda bulunan Brezilyalı teknik adam; “Fenerbahçe ile Kadıköy’de güzel anılarım var.

Eski arkadaşlarımla da görüşeceğim için mutluyum. Ancak buraya kazanmak için geldik. Fenerbahçe’yi iyi çalıştık, pozitif yanlarını biliyoruz, zayıf yönlerini de oyuncularımıza ezberletmeye çalıştık. Hedeflerimiz büyük. Sezon sona erdiğinde ilk 6 içinde yer almak istiyoruz. Kulübe ilk geldiğimizde öncelikle oyuncuları mental anlamda değiştirmeye çalıştık. Oyuncular artık daha neşeli, antrenmanlarımız daha verimli geçiyor. Umarım bu çalışmanın karşılığını alırız.” İfadelerini kullandı.

Ege temsilcisinin tecrübeli oyuncusu Bilal Kısa ise her takımın olduğu kadar kendileri için de Kadıköy'de kazanmanın zor olacağını nitelerken; “Ligin ilk yarısında kazanmayı başarmıştık. Son dönemlerde sıkıntılarımız vardı. Ancak geçen hafta buna son verdiğimizi düşünüyorum. İstanbul'a puan hedefiyle geldik ve bunun bilincinde hazırlıklarımızı gerçekleştirdik.” dedi.