SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Tepecikspor tarihe geçti

Tepecikspor tarihe geçti

Bu sezon 7. teknik direktörü ile anlaşan Tepecikspor, Türk futbol tarihine geçti.

İstanbul’un Büyükçekmece ilçesine bağlı Tepecikspor’a teknik direktör dayanmıyor. Son yıllarda sürekli 1. Lig için mücadele eden bu sezonsa kötü sonuçlara imza atan İstanbul ekibinde fatura teknik adamlara kesilirken son olarak Cafer Aydın’la yollar ayrıldı ve yerine Bülent Taşkın getirildi.

Kulüp sezon öncesi Erdal Alpaslan’la anlaştı ancak tecrübeli teknik adam sezon başlamadan takımdan ayrılınca yerine Armağan Turhan getirildi. Tepecikspor’un sembol isimlerinden olan ve takımı daha önce de çalıştıran Turhan 9 maç sonra istifa edince iki maçlığına yerine altyapı koordinatörü Şenol Demir baktı. Demir yönetiminde takım 2 maçta 4 puan toplasa da Demir’le devam edilmedi ve Engin Çalışır göreve geldi. Lakin ne Çalışır ne de sonra gelen Tunahan Akdoğan ve Cafer Aydın çare olamadı.

SEKİZİNCİ HOCA YOLDA

Yeşil-Beyazlı yönetim bunun üzerine takımı idari menajer Bülent Taşkın’a emanet etti. Lakin gelen haberlere göre Taşkın sadece iki maçlığına takımı çalıştıracak; Göztepe ve Gümüşhanespor karşılaşmalarının ardından yeni bir teknik adamla el sıkışılacak.

Tepecikspor’u sezon çalıştıran teknik adamlar şöyle:

Erdal Alpaslan (Maça çıkmadı)

Armağan Turhan (9 maç)

Şenol Demir (2 maç)

Engin Çalışır (4 maç)

Tunahan Akdoğan (4 maç)

Cafer Aydın (3 maç)

Bülent Taşkın