SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.BAHÇE'NİN kaptanları Emre ve Volkan dışında herkesin parmakla gösterdiği öyle biri var ki bu isim neredeyse tüm organizasyonların başmimarı. Bekir İrtegün'den bahsediyoruz.. Takımın adeta gizli kaptanı olan Bekir, yaşadığı sakatlığın ardından formasını kaptırmanı dert etmeden hep birlikte şampiyonluğa yürüdükleri takım arkadaşlarını bir araya getirdi.

TÜM takımın davetli olduğu Etiler'de gerçekleştirilen akşam yemeğine Diego Ribas, Gökhan Gönül, Webo, Raul Meireles, Selçuk Şahin, Bruno Alves gibi birçok oyuncu iştirak etti. Bekir, bu sürpriz gecede hazırladığı tatlı sürprizlerle de sarı-lacivertlil futbolcuların motivasyonunu yükseltti.

SAMANDIRA Tesisleri'nde de odası tam bir terapi merkezi gibi kullanılan 30 yaşındaki savunmacı bu durumdan çok hoşnut. Canı sıkılan, derdi olan, sohbet etmek isteyen herkese odasının kapısını açan milli oyuncu, şimdilerde onun yerine oynayan Egemen'e bile destek çıkarak örnek isim olduğunu ispat etti.

HOCA GİBİ ÇALIŞIYOR

TEKNİK heyet de Bekir'in sık sık yaptığı bu aktivitelerden çok memnun. Takım adına hareket eden, hiçbir karşılık beklemeyen ve tamamen içinden geldiği gibi davranan oyuncunun adeta bir antrenör gibi çalışması herkesin takdirini toplamaya devam ediyor.

YAZ döneminde dil eğitim için İngiltere'deki bir ailenin yanına yerleşen ve futbolu bıraktıktan sonra teknik direktörlük yapmak isteyen başarılı defans, sürekli notlar tutarak çalışma teknikleri konusunda da kendisini her geçen gün geliştiriyor.

Vatan