SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’in 21. haftasında, 23 Şubat Pazartesi günü Akhisar Belediyespor ile Şükrü Saracoğlu Stadı'nda karşılaşacak olan Fenerbahçe, maçın hazırlıklarına sabah saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla devam etti.

Teknik Direktör İsmail Kartal yönetiminde saat 11.00'de başlayan çalışma 1 saat 15 dakika sürdü. Koşu ve ısınma hareketlerinin ardından 3 gruba ayrılan oyuncular, 5'e 2 top kapma ve pas çalışması yaptılar. Dar alanda yapılan çift kale maçla süren antrenman, bireysel çalışmalarla tamamlandı.

ALPER POTUK SAKATLANDI

Antrenmanın ikinci bölümünde sağ arka üst adelesinde ağrı hisseden Alper Potuk tedbir amaçlı çalışmayı yarıda bıraktı. Gökhan Gönül’den sonra Alper Potuk’un da sakatlık yaşaması, teknik heyetin keyfini kaçırdı. İki yıldızın Akhisar Belediyespor maçında oynayıp oynayamayacakları maç saatinde belli olacak.

GÖKHAN GÖNÜL’ÜN DURUMU

Dün akşam yapılan antrenmanın ikinci bölümünde sol bacağının alt kısmına aldığı darbe sonucu çalışmayı tedbir amaçlı yarıda bırakan Gökhan Gönül'ün sağlık durumu ile ilgili Kulüp Doktoru Doç. Dr. Burak Kunduracıoğlu bilgi verdi. Doç. Dr Kunduracıoğlu, “Oyuncumuzun sabah saatlerinde yapılan tetkiklerinde yumuşak dokularda ezilme ve esneme tespit edildi. Gökhan'ın tedavisine başlandı” dedi.