SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçeli futbolculardan örnek davranış

Fenerbahçeli futbolcular, bu sezon örnek bir uygulama gerçekleştiriyor. İsmail Kartal'ın kontrolünde ve Kaptanlar'ın organizasyonuyla bütün takım, para topluyor. Havuzda biriken paralar her ay gizlice yardım kuruluşları, kimsesiz çocuklar, huzur evlerine veriliyor.

Güncellenme: 09:43, 21/02/2015
F.Bahçeli futbolculardan örnek davranış

F.BAHÇELİ futbolcular 4. yıldız mücadelesi verirken bu zorlu yolda “pozitif enerji ve dua”ya çok önem veriyor. Kaptanlar, futbolcular ve teknik heyet, başarının sadece çalışarak gelmeyeceğini, işin bir de manevi tarafının olması gerektiğini savunarak örnek bir çalışmaya imza attı. Futbolcular kendi aralarında para toplayıp, işi gösterişe çevirmeden gizlice kimsesiz çocuklar ve yardıma muhtaçlara sürekli para ve malzeme gönderiyor.

HAVUZDA PARALAR BİRİKİYOR

Özellikle kaptanlar, genel olarak “Bu iş sadece antrenmanla olmuyor, dua, pozitif enerji de gerekir. Bunu ihmal etmemek gerekir” diyerek sezon başından beri futbolcular arasında paralar topluyor. Sonra havuzda biriken paralar, daha önceden belirlenmiş hayır kurumlarına, zor durumda olan insanlara ve kimsesiz çocuklara gönderiliyor. Ağırlıklı olarak kimsesiz çocuklara hediye gönderen takım manevi yönden de görevlerini yapmak için çaba gösteriyor.

Akşam