SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Altın: “Oyuncularımı kutluyorum”

Altın: “Oyuncularımı kutluyorum”

Erhan Altın galip geldikleri Kayserispor maçından sonra açıklamalarda bulundu.

PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor’un teknik direktörü Erhan Altın, sahalarında 2-0 yendikleri Kayserispor maçına ilişkin, “Rakibi durdurup hızlı oyuncularımızla sonuca gitmek istedik ve bunu başardık” dedi.

Altın, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, bu ligin çok güçlü takımıyla oynadıklarını söyledi.

Kendilerinin de Kayserispor kadar güçlü olduğunu belirten Altın, “Demek ki biz de güçlüyüz ve iyi bir takımız. Zaten futbolcularımızla bunu hep paylaşıyoruz. Dersimize iyi çalıştığımız, iyi konsantre olduğumuz zaman bunu sahaya iyi yansıtıyoruz” diye konuştu.

Güçlü ve dişli bir rakiple oynadıklarını kaydeden Altın, şunları söyledi:

“Bunun bilincindeydik. Rakibi durdurup hızlı oyuncularımızla sonuca gitmek istedik ve bunu başardık. Oyuncularımı kutluyorum. Çünkü biz her maçı tek tek düşünüyoruz. Dersimize hep haftalık ve önümüzdeki takım için çalışıyoruz. Hem görsel hem pratik çalışmamızı yapıyoruz. Artık yolumuz uzun. Baya zor bir yoldayız. Bizim bir hedefimiz var bu zorluğu aşmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu galibiyeti gelen ve gelmeyen tüm taraftarlarımıza armağan ediyoruz. Bu maça gelmeyen taraftarlarımız çok pişman olmuştur diye düşünüyorum.”

Altın, Samsunspor’un hedefleri olduğunu ifade ederek, “Hedefimiz belli. Ben bunu sezon başından itibaren söylüyorum. Bazı kırılmalar oldu ama biz mağlup olduğumuzda da, berabere kaldığımızda da ben hep bunu söyledim. Hedef Süper Lig dedim ve hedefimiz Süper Lig’dir. Bu konuda yolumuza hiç yılmadan devam ediyoruz” dedi.