SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son günlerde ülkemizi etkisi altına alan soğuk hava dalgası ve kar yağışı bu hafta sonu oynanacak olan Süper Lig’in 21. haftasını da vuracak.

Kardan çok dondurucu havanın etkili olacağı müsabakalarda rekor yarın oynanacak olan Sivasspor-G.Saray maçında olacak.

Maç saatinde -17 derece hissedilen sıcaklıkta oynanacak karşılaşmayı ise bugün termometrelerin -10’yi göstereceği K.Erciyes-Konya maçı izleyecek

TAKTİK İDMANLAR SİVAS’A ALINDI!

Zeminde yaşanan sıkıntılar sonucu, yerden ısıtma sistemi döşenen 4 Eylül Stadyumu ise yarın futbol oynamaya elverişli olacak. Maçın başlama saatinde zemin 18 derece olurken, futbol oynamaya engel bir durumun yaşanmayacağı öğrenildi. İstanbul’daki yoğun kar nedeniyle bu kritik maçın taktik antrenmanlarını yapamayan Sarı-kırmızılılar Sivas’a erken gitme kararı aldı. Cimbom, bu sabah erken saatlerde Sivas’a gidecek ve taktik idmanlarını rakibinin sahasında yapacak. Maça da özel malzemelerle çıkılacak.

FLORYA’DA ASLAN’IN KAR KEYFİ

G.Saray dün de kar engeline takıldı. Florya’daki yoğun kar nedeniyle salonda çalışan sarıkırmızlıların basketbol maçında büyük rekabet vardı. Zafer yabancılar karşısında Selçuk ve Burak’lı takımın olurken ikili, Emre Çolak’ı da yanlarına alıp kardan adam yaptılar.