SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın zorlu Liverpool maçı öncesi Beşiktaş Kulübü 2.Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Beşiktaş Kulübü Dış İlişkilerden Sorumlu yönetim kurulu üyesi Erdal Torunoğulları DHA’ya konuştu.

Ahmet Nur Çebi yaptığı açıklamada buraya boşuna gelmediklerini ve hedeflerinin galibiyet olduğunu söyledi. Ahmet Nur Çebi “3 sonuçlu bir maç ama gönlümden geçen 1-0 yada 2-1’lik bir skor olarak geçiyor” dedi. Beşiktaş taraftarına da teşekkür eden Çebi “Buraya gelen taraftarlarımıza çok teşekkür ederim. Beşiktaş’ın büyüklüğünü bir kez daha gösterdiler. ” ifadelerini kullandı. “Türkiye’ye buradan mesajınız var mı ?” sorusuna Beşiktaş Kulübü 2.Başkanı Ahmet Nur Çebi “Bugün herkes Beşiktaşlı olsun” dedi.

Beşiktaş Kulübü Dış İlişkilerden Sorumlu yönetim kurulu üyesi Erdal Torunoğulları ise zorlu Liverpool maçı ile ilgili olarak “Mutlaka gol atmalıyız” dedi.Skor tahminde de bulunan Torunoğulları “Gönlümden geçen skor 2-1” şeklinde konuştu.İngiltere’ye gelen Beşiktaş taraftarı için ise “Umarım istediğimiz bir sonuç ile ayrılırız ve maç sonu beraber kutlarız ” ifadelerini kullandı.