SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
‘Yıldırım 5 yıllık imza attırıyor’ dendi ancak…

‘Yıldırım 5 yıllık imza attırıyor’ dendi ancak…

F.Bahçe Yönetimi, Mert'in menajeri Batur Altıparmak ile yaptığı görüşmenin ardından 25 yaşındaki kalecinin sözleşmesinin 5 yıl daha uzatma kararı aldı.

Fenerbahçe'de Mayıs ayında sözleşmesi bitecek olan genç file bekçisi Mert Günok ile bugüne kadar sözleşme yenilenmemesi beraberinde bazı söylentileri de getirmişti.

Bunun için de Mert ile ilgili olarak sürekli transfer haberleri yazılıp çizildi. Ancak sonunda Fenerbahçe yönetimi Mert ile anlaşma sağladığı ve iki taraf arasında mutabakata varıldığı iddia edildi.

Ancak yıldız oyuncunun menajeri herhangi bir görüşme yapılmadığını ifade etti.

MENAJERİNDEN AÇIKLAMA GELDİ

Konuyla ilgili Sporx’e açıklama yapan Mert Günok’un menajeri Batur Altıparmak, “Ortada ne bir anlaşma ne de bir görüşme var. En son Fenerbahçe kulübü ile sezon başında bir görüşme yapılmış ancak bir mutabakata varılamamıştı. Ve konu da öyle kalmıştı. Sonrasında ne benim ne de Mert’in kulüple bu konuda bir görüşmesi dahi olmadı. Medyadan istirhamım haberlerini teyit ederek yapmaları ve kamuoyunu doğru yönlendirmeleridir. Bugün itibariyle Mert’in tekrar Fenerbahçe Kulübü ile anlaştığı iddiaları asla doğru değildir. Ayrıca Mert için kulübü ile de görüşmeden de herhangi bir adım atılmayacaktır. Kamuoyu bunu böyle bilmelidir” dedi.