SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sezon başında Akhisar Belediye’den Lokomotiv Moskova’ya transfer olan Oumar Niasse, TVEM’e Galatasaray’a transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

İşte Oumar Niasse’ın açıklamaları:

“Elbette Türkiye’yi çok özledim. Türkleri çok özledim. Burada insanlar, futbol ve taraftar çok iyi. Türk futbolu gerçekten çok eğlenceli. Umarım tekrar Türkiye’ye gelebilirim. Çünkü Hamza hoca şu an orada. Benim için çok çok çok iyi olur. Tekrar Hamza hocanın takımında oynamak çok iyi olur. Her zaman söylüyorum, o bana çok yardımcı oldu. Akhisar’da geldğimde bana güvendi ve bana şans verdi. Benim babam gibi.”

“G.SARAY’A GELMEM ZOR”

“Biliyorum bana ihtiyacı var. Beni istiyor. Buraya gelmem için menajerimle konuştu ancak buraya gelmem çok zor. Çünkü sezon başında Akhisar’dan Lokomotiv Moskoa’ya giderken çok yüksek ücret verildi. Hamza hoca ne yapacağımı, nasıl oynayacağımı biliyor. Fakat bekliyoruz, sezonun ikinci yarısında neler olacak göreceğiz. Belki gelecek sezon”

“GALATASARAY ÇOK İYİ”

“İnsanlar ile nasıl konuşması gerektiğini çok iyi biliyor. Futbolcuları ile arası çok iyi ve nasıl motive edeceğini çok iyi biliyor. Ayrıca Galatasaray’ın çok iyi taraftarları ve oyuncuları var. Çoğu isim milli takımda oynuyor.”

Yayınlanma Tarihi:18:43,