SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Gençlerbirliği’nin yeni hocası açıklandı!..

Gençlerbirliği’nin yeni hocası açıklandı!..

Gençlerbirliği'nde teknik direktör İrfan Buz'un gönderilmesinin ardından yerine getirilecek isim açıklandı.

Spor Toto Süper Lig takımlarından Gençlerbirliği, teknik direktör İrfan Buz’un gönderilmesinin ardından Mesut Bakkal’ın göreve getirildiğini açıkladı.

Eskişehirspor yenilgisinin ardından Gençlerbirliği başkanı İlhan Cavcav, teknik direktör İrfan Buz ile olan anlaşmayı feshetmişti.

Ayrılığın açıklanmasından kısa bir süre sonra Gençlerbirliği resmi internet sitesinden Mesut Bakkal’ın takımın başına getirildiği duyuruldu. Böylece, Mesut Bakkal 1977’den bu yana İlhan Cavcav tarafından takımın başına getirilmiş 58. hoca olma ünvanını da elde etti.

İşte o açıklama;

“Görevinden yardımcılarıyla birlikte ayrılan İrfan Buz'dan boşalan Teknik Direktörlük görevi için kulübümüz Mesut Bakkal ile anlaşma sağladı. Daha önce ekibimizin başında iki kez görev yapan ve oyuncu yapımızı yakından tanıyan Bakkal yarın talebelerinin başında ilk çalışmayı yaptıracak. Bakkal'ın yarımcıları ise yarın belirlenecek. Takımımızın bu hafta deplasmanda Balıkesirspor ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıkları Bakkal gözetiminde gerçekleşecek.”