SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Arda Turan’dan İnegöllü gence forma

Atletico Madrid forması giyen Arda Turan, İnegöllü Emre İşitmez'e Real Madrid'i 4-0 yendikleri maçta giydiği formayı kargoyla gönderdi.

Güncellenme: 20:57, 17/02/2015
Arda Turan’dan İnegöllü gence forma

Atletico Madrid forması giyen milli yıldız Arda Turan ile 3 aydır instagram hesabı üzerinden konuşan Emre İşitmez, çok sevdiği oyuncunun formasını göndermesini istedi.

İnegöllü gencin bu isteğini yerine getiren Arda Turan, Real Madrid’i 4-0 yendikleri maçta giydiği forma takımını kargo ile gönderdi. Üniversite öğrencisine büyük mutluluk yaşatan Arda Turan ayrıca ‘sevgilerimle’ notunu yazarak, kendi imzasını attı.

Arda Turan’dan kendisine gelen kargoyu açan Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü öğrencisi Emre İşitmez, Atletico Madrid’te giydiği 10 numaralı formanın yanı sıra Arda’nın şortuyla, tozluklarını da gönderdiğini söyledi. Kendisi için sürpriz olduğunu söyleyen Emre İşitmez, şöyle konuştu:

“Koyu Galatasaray taraftarıyım. Arda Turan’ı çok seviyorum. Kendisiyle 3 ay önce instagram hesabı üzerinden iletişime geçtim ve ondan formasını göndermesini istedim. Bu isteğime cevap veren Arda Turan benden adres bilgilerimi istedi. Kısa bir süre sonra da söz verdiği gibi bana Real Madrid’i 4-0 yendikleri maçta giydiği formayı gönderdi. Bu jestinden dolayı Arda Turan’a teşekkür ediyorum.”