SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Medicana Sivasspor karşısında tek eksikliklerinin gol olduğunu, onu da atamayınca mücadeleye puan verilmediğini söyledi.

Baydar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Medicana Sivasspor karşısında kaybettikleri için üzgün olduklarını ifade etti.

Müsabakanın ilk yarısında başa baş bir mücadele yaşandığını, takımının kaçırdığı net 2-3 gol pozisyonu olduğunu belirten Baydar, buldukları gol pozisyonlarını değerlendiremediklerini dile getirdi.

Baydar, ikinci yarının hemen başında kalelerinde gördükleri golle 1-0 geriye düştüklerini vurgulayarak, şöyle devam etti:

“Yediğimiz golden sonra beraberliği yakalamak için uğraştık. İkinci yarı atabileceğimiz goller de vardı ancak olmadı. 70. dakikadan sonra rakibi daha çok kendi sahasına itmeye başladık. Değişikliklerden sonra bir ara Medicana Sivasspor kendi sahasından çıkamadı. Maçta tek eksiğimiz goldü. Onu da atamayınca mücadeleye puan vermiyorlar.”

Medicana Sivasspor maçında Torku Arena’da yaklaşık 16 bin taraftarın olduğunu hatırlatan Baydar, “Maçtan sonra taraftarın bir tepkisi oldu. Buna çok üzüldük. Taraftarımızdan toparlanmamız adına sabır bekliyoruz. En kısa süre içerisinde çıkışımızı görecekler. Maça gelen bütün taraftara teşekkür ediyorum. Bizi maçlarda yalnız bırakmamaya devam etsinler” dedi.