SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da, Balıkesirspor karşılaşmasının ikinci yarısında sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kalan Felipe Melo’nun durumu ile ilgili ilk açıklama geldi.

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında Melo’nun ciddi bir şeyi olmadığını söyledi. Brezilyalı oyuncunun bileğinde bir problem olduğunu aktaran Hamzaoğlu, “Ciddi olduğunu düşünmüyorum. Tam kontrolleri yapılacak. Medicana Sivasspor maçına kadar problemi kalacağını sanmıyorum. Melo’nun durumu iyi. İnşallah tam kadro hazır olacağız” ifadelerini kullandı.

YASİN, BRUMA VE TARIK’IN PERFORMANSLARI

Yasin Öztekin, Bruma ve Tarık Çamdal’ın performanslarının sorulması üzerine Hamzaoğlu, “Yasin ve Bruma’nın performanslarından memnunum. Torku Konyaspor maçında iyiydiler ve devamını getirmelerini isteyerek oynamalarını uygun gördüm. Oyunda kaldıkları sürede başarılıydılar. Tarık ise uzun aradan sonra yeni yeni oynamaya başladı. Her geçen maç üstüne koyduğunu görüyorum. Ufak tefek hataları oluyor ama her geçen gün kendini geliştiriyor. Bundan sonra daha da iyi olacaktır” değerlendirmesinde bulundu.

SNEIJDER’E ÖVGÜ

Sneijder’in performansına da değinen sarı-kırmızılı çalıştırıcı, “Kendisinden memnunum. Önemli bir oyuncu bizim için. Oynadığı zaman takımı da oynatabiliyor. Özel yeteneklere sahip. Sahadayken mutlu oluyor ve bizim de tüm oyuncularımız için amacımız bu. İnşallah artırarak devam eder” şeklinde görüş belirtti.