SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe ilginç bir karar aldı!

Fenerbahçe ilginç bir karar aldı!

Fenerbahçe, bundan sonra her maça tam kadro gidecek.

Fenerbahçe’de, sezon sonuna kadar tüm karşılaşmalarda 23 kişilik kadro ile statta olma kararı alındı.

Gaziantepspor maçı sonrası Fenerbahçeli futbolcular oldukça neşeliydi. Özellikle kaptanlar Volkan ve Emre'nin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Fenerbahçe'nin kaptanları Gaziantep'e 23 kişi ile gitmelerinin takıma yaradığını ve 5-0'lık galibiyetin geldiği tespitini yaparak bundan sonra her maça tam kadro gideceğiz kararı aldılar.

“ALLAH DOYURSUN!”

Emre Belözoğlu ile Volkan Demirel, “Böyle güzel oluyor. Bütün takım geldiğimiz için 5 attık. Bundan sonra nereye gidersek bütün takım olarak birlikte gidelim. Birlikteliğimizi her alanda gösterelim” dedi. Maç sonrası Sow esprilerin odağındaydı. Moralsiz olan Sow, yanına gelen Webo ve Emenike'ye, “Üzgünüm çünkü maçta sadece 2 gol atabildim” ifadelerini kullandı. Arkadaşları Sow'a, “Allah gözünü doyursun” diye takıldı.

KARTAL’DAN UYARI

Geçen hafta bileğindeki sakatlık nedeniyle takımla idmanlara katılmayan Mehmet Topal maç sonrası teknik heyetin ilgi odağıydı. İsmail Kartal maç biter bitmez soluğu Mehmet Topal'ın yanında alıp, durumunu sordu. Topal, kendini iyi hissettiğini söylerken İsmail Kartal sağlığının daha önemli olduğunu söyledi. Hocasına teşekkür eden Mehmet, “Eğer kendimi oynayacak gibi hissetmesem kadroda olmazdım” diye konuştu.

Hürriyet