SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray formasıyla adeta ikinci baharını yaşayan ve son olarak Türkiye Kupası'nda, Torku Konyaspor ağlarına gönderdiği iki golle yıldızlaşan Wesley Sneijder, Manchester United'ı pişman etti.

Ara transferde adı İngiliz kulübünün yanı sıra Juventus'la da anılan Hollandalı futbolcu, kontratında yazan 20 milyon Euro'luk madde nedeniyle bu kulüplere transfer olamamıştı. İngiliz Daily Mail gazetesi, dün Sneijder yüzünden Manchester'ı topa tuttu. Tecrübeli oyuncunun, Galatasaray formasıyla her maç ayrı bir resital sunduğuna vurgu yapan gazete, United'ın 20 milyon Euro ödeyip Sneijder'i transfer etmeyerek büyük bir hata yaptığını ve bundan pişmanlık duyduğunu öne sürdü.

Wesley Sneijder'in performansı, diğer Avrupa ülkelerinde de geniş yer buluyor.

RONALDO’YA BENZETİLDİ

Dünyaca ünlü Portekizli menacer Jorge Mendes, Cristiano Ronaldo'daki form düşüşünü açıklarken, Wesley Sneijder'den örnek verdi.

Hollandalı yıldızın 2010'da dünyanın en iyi futbolcusu konumuna geldiğini söyleyen Mendes, “Ancak Sneijder o dönem eşinden ayrıldı ve müthiş bir düşüş yaşadı. Aşk hayatı ve evliliği yoluna girince eski günlerine döndü. Ronaldo da, İrina'dan ayrıldığı için benzer bir form düşüklüğü yaşıyor” dedi.

YENGE DE ‘KALSIN’ İSTİYOR

Wesley ise hayatından gayet memnun. Galatasaray'da yıllık 4 milyon Euro'ya yakın bir para kazanan Hollandalı futbolcu, zaman zaman reklamlarda da boy gösteriyor.

Ayrıca İstanbul macerası, eşi Yolanthe Cabau'nun da işlerinin açılmasını sağladı. Birçok markanın reklam yüzü olan, modellik yapması için çok sayıda teklif alan, dizi ve sinema filmlerinde boy gösteren Cabau, eşinin Galatasaray'dan ayrılmasına hiç sıcak bakmıyor.

Fanatik

Yayınlanma Tarihi:12:21,