SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig’de sahasında Şanlıurfaspor ile 1-1 berabere kalan Elazığspor’un yardımcı antrenörü Önder Engin, “Sahada Şanlıurfaspor’u sürklase ettik. 3 puanı sonuna kadar hak ettik. Puan açısından çok üzüntülüyüz” dedi.

Engin, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, Teknik Direktör Ümit Özat’ın hafta için oyunculara vermiş olduğu taktiksel anlayışı sahaya yansıtan ve onurlu bir mücadele ortaya koyun futbolcularını tebrik ettiğini belirtti.

Maçta iyi bir mücadele ortaya koyduklarını ancak skor açısından üzüntülü olduklarını dile getiren Engin, şunları söyledi:

“Sahada, Şanlıurfaspor’u sürklase ettik. 3 puanı sonuna kadar hak ettik. Puan açısından çok üzüntülüyüz ama oyun açısından bize mutluluk veren en büyük şey bu oyunumuzu hocamızın bize vermiş olduğu taktiksel anlayışı sahaya yansıtan futbolcularımız diğer haftalarda bunu uyguladıklarında daha iyi yerlere geleceğimize inancımız sonsuzdur. Futbolcu arkadaşlarımı kutluyorum.”

Engin kendileri açısından şanssız bir maç olduğunu ifade ederek, daha iyi çalışıp önlerindeki maçlara bakacaklarını sözlerine ekledi.