SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’a iki müjdeli haber

Beklenenden önce sahalara dönen Semih ve Sabri için riske girmek istemeyen Hamzaoğlu, iki yıldızını pazartesi değil, haftaya Sivas’ta oynatacak.

Güncellenme: 09:31, 14/02/2015
Galatasaray’a iki müjdeli haber

Sağlık kurulu seferber oldu ve Galatasaray'ın savunmasında görev alan 2 kilit oyuncunun tedavisi tamamlandı. Alanya kampında sol dizinden sakatlanan Semih Kaya ve Bursaspor maçında sol adalesinde sorun oluşan Sabri Sarıoğlu'nun bu hafta sonu takım ile birlikte antrenmanlara çıkacağı belirtildi.

Sabri ve Semih'in, dün Florya'da tedavilerinin tamamlanıp tüm testlerden başarı ile geçtikten sonra kondisyonerler eşliğinde çalışmaya başladığı ortaya çıktı.

TESTLERİ BAŞARIYLA GEÇTİLER

En geç pazar günü takım ile çalışmaya da başlaması beklenen Sabri ve Semih'in teknik heyet tarafından pazartesi günkü Balıkesirspor maçında riske edilmeyeceği öğrenildi. Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun testleri başarıyla geçen ve sakatlığını atlatan iki futbolcuyu Balıkesirspor maçında riske atmayıp, kritik Sivasspor deplasmanına saklayacağı dile getirildi.

Burak ve Hamit'in iyileşmesinin ardından Semih ile Sabri'nin de sahalara dönmesiyle birlikte sarı kırmızılılar, son dönemdeki en önemli sıkıntılarından birinden kurtulmuş olacak.