SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kayserispor’dan taraftara çağrı

PTT 1. Lig ekiplerinden Kayserispor'un basın sözcüsüm Rıfat Pehlivan, "Manisaspor maçında taraftarımızdan tribünleri doldurmalarını istiyoruz. Taraftarımıza maç sonunda 3 puan hediye etmeyi arzu ediyoruz" dedi.

Güncellenme: 12:01, 13/02/2015
Kayserispor’dan taraftara çağrı

Pehlivan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ligde 15 Şubat Pazar günü saat 13.30’da Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadı’nda Manisaspor ile karşılaşacaklarını hatırlattı. Son dönemde iyi bir ivme yakaladıklarını belirtenPehlivan, iyi gidişatlarını Manisaspor arşısında da sürdürmeyi arzu ettiklerini kaydetti.

Taraftarlardan Manisaspor karşısında takımı yalnız bırakmamalarını isteyen Pehlivan, “Futbol, taraftarla güzel olan bir oyun. Takım taraftarla bütünleşince başarı oranı artıyor. Son dönemde taraftarımızın takıma olanilgisinden memnunuz. Ziraat Türkiye upası’nda Fenerbahçe ve Beşiktaş ile yaptığımız maçlarda taraftarımızın desteğiyle de üst turlara çıkma başarısı gösterdik. Lig maçlarında da aynı olmasını arzu ediyoruz. Şimdi önümüzde Manisaspor karşılaşması var. Manisaspor maçında taraftarımızdan tribünleri doldurmalarını istiyoruz. Taraftarımıza maç sonunda 3 puanı hediye etmeyi arzu ediyoruz” diye konuştu.