SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fernandao’nun menajeri kafa karıştırdı

Bursaspor'da kiralık oynayan Fernandao'nun sezon sonunda hangi takıma gideceğini kulübü Atletico Paranaense yetkilileri de merak ediyor.

Güncellenme: 08:36, 13/02/2015
Fernandao’nun menajeri kafa karıştırdı

Bursaspor’da kiralık oynayan Fernandao’nun sezon sonunda hangi takıma gideceğini kulübü Atletico Paranaense yetkilileri de merak ediyor. Transfer ile ilgili gelişmeler Türkiye'de de ilgiyle takip ediliyor.

Bugün Gazetesi’nin haberine göre Atletico Paranaense Başkanı Mario Celso Petraglia, Türkiye’de bulunan Brezilyalı oyuncunun menajeri Eduardo Uram’ı arayarak transferdeki son durumu sordu. Menajer, Paranaense başkanına “Galatasaray ile bir görüşmemiz oldu. Ama net bir şey yok. Resmiyet kazanırsa sizi bilgilendireceğim” diye cevap verdi.

Petraglia’nın oyuncusu ile ilgili son durumunu merak etmesi Fernandao’yu iyi bir rakama satmayı düşündüklerini ortaya koydu.

BURSASPOR İLE GÖRÜŞÜLDÜ

Bilindiği gibi Fernandao, satın alma opsiyonu ile birlikte Bursaspor’da sezon sonuna kadar kiralık durumda. Yeşil-Beyazlılar opsiyon hakkını kullanmak için 5 milyon Euro ödemek zorunda.

Bursapor yönetimi bu rakamın altında bu işi bitirmeyi planlıyordu. Ancak Galatasaray’ın devre girmesiyle bu olasılık ortadan kalktı. Fernandao’nun menajeri Uram, Bursaspor yetkilileriyle de görüştü ama net sonuç çıkmadı.

Fenerbahçe’nin Fernandao için henüz bir girişimde bulunmadığı öğrenildi.