SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ümit Özat’ın hayalkırıklığı!

Elazığspor Teknik Direktörü Ümit Özat, antrenman öncesinde yaptığı açıklamada puan kayıplarının beklentisinden çok olduğunu belirtti.

Güncellenme: 18:00, 12/02/2015
Ümit Özat’ın hayalkırıklığı!

PTT 1. Lig ekiplerinden Elazığspor, sahasında Şanlıurfaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Teknik direktörü Ümit Özat yönetiminde kulüp tesislerinde gerçekleştirilen antrenman, koşuyla başladı. Dar alanda pas ve çabukluk çalışmasıyla devam eden idman, koordinasyon çalışmasıyla sona erdi.

Özat, idman öncesinde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, sezonun ikinci yarısına zorlu maçlarla başlayacakları için puan olarak düşüş beklediğini ancak bu kadar çok düşüş yaşayacaklarını beklemediğini söyledi.

İkinci yarı kötü bir grafik sergilediklerini ifade eden Özat, “Kayserispor maçından sonra bu kadar beklemiyordum. En azından Adanaspor maçını galibiyetle geçip diğer maçların hepsinden en az birer puan bekliyordum” dedi.

Özat, Şanlıurfaspor’un da son haftalarda puan kaybı yaşadığını ve teknik direktör değişikliğine gittiğini anımsatarak, “Şanlıurfaspor ve Orduspor maçlarından en az 4 puan almamız gerektiğini düşünüyorum. Şanlıurfaspor maçının sonucuna göre 4 de olabilir 6 da olabilir ama bu iki maçtan minimum 4 puan almamız gerektiğini düşünüyorum” diye konuştu.