SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Khedira’dan parti savunması

Khedira’dan parti savunması

Khedira, Atletico Madrid hezimetinin ardından Ronaldo'nun verdiği partiye saygısızlık olmasın diye gittiğini açıkladı.

DIŞ HABERLER

Real Madrid’in geçtiğimiz hafta sonu Atletico Madrid deplasmanında aldığı 4-0’lık faklı mağlubiyetin ardından bazı futbolcuların Cristiano Ronaldo’nun düzenlediği partiye katılmasının yankıları sürüyor.

Özellikle Real Madrid’de oynayan İspanyol futbolcuların ve takımı destekleyen taraftarların büyük tepkisini alan Ronaldo’nun doğum günü partisine katılan Sami Khedira, kendisini savundu. Sakat sakat partiye katıldığı için Real Madrid yönetiminden ceza alan Khedira, doğum günü partisine takım arkadaşına saygısızlık olmasın diye katıldığını söyledi.

Alman Bild gazetesine konuşan Khedira “Ronaldo davet edince ‘hayır’ demenin kendisine saygısızlık olacağını düşündüm. Bu nedenle partiye katıldım. Yoksa herkes gibi biz de Atletico Madrid yenilgisine çok üzüldük” dedi.

Partide alkol olmadığını da sözlerine ekleyen Khedira “Sadece akşam yemeği yedik. Sonra ise pasta kestik. Oldukça sade bir doğum günü partisi oldu. Gece 01:30’da evime girdim. Söylendiği gibi sabahlara kadar içtiğimiz doğru değil” açıklamasında bulundu.