SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Hafif ve rahat hareketi engellemeyen

Hafif ve rahat hareketi engellemeyen

Futbolcuların hafif ve hareketi kısıtlamayan ceketleri tercih etmesinden yola çıkan Nike, devrim niteliğindeki yeni futbol antrenman ürünü ‘Nike Revolution Training Jacket'i futbolseverlerin beğenisine sundu.

Yıl boyunca farklı hava koşullarında antrenman yapan futbolcular için yaratılan Nike Revolution Jacket, ürünü fazla hacim ve ağırlıktan arındırarak oyuncunun tüm ihtiyaçlarına cevap veren bir yaklaşımla tasarlandı. Tasarımın sırt, omuz ve üst kol bölümlerinde esneyebilen file kullanıldı. Kol bölümü, kullanıcıya tam hareket imkanı sunabilmek için, ceketin gövdesinden bağımsız hareket edecek şekilde tasarlandı.

Nike Revolution Jacket'da yer alan Nike Football fermuarlarının sallanmasını engelleyen kaynaklı cepler ve fermuar koruyuculardan, omuzdan dirseğe uzanan ikonik şeride kadar her tasarım detayına büyük özen gösterildi. İç kısmında, hava girişi ve konfor sağlayan jakarlı file bulunan ceketin kol altındaki bölüm, sporcuyu aşırı ısınmaya karşı korumaya yardımcı olmak için havayı doğrudan ceketin içine aktarıyor.

Ceketlerin tüm teknik öğeleri, saydam yüzeyden parlayarak çarpıcı bir estetik oluşturuyor.