SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor’daki başarılı futbolundan sonra, Galatasaray, Fenerbahçe gibi kulüplerin dikkatini çeken Brezilyalı Jose Fernandao, konu ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Brezilyalı oyuncu Bursa’da ve Bursaspor’da mutlu olduğunu belirterek, sezon sonuna kadar takımının başarısı için mücadele edeceğini söyledi. Sezon sonunda sözleşmesinin sona ereceğinin hatırlatılması üzerine Fernandao, şu açıklamayı yaptı:

“Sezon sonuna kadar Bursaspor ile kontratım var ve bu süre içerisinde hedefim elimden gelenin en iyisini yapmak. Tanrıya şükürler olsun ki, hem benim hem de takım için işler iyi gidiyor. Transfer konusunda belli taraflar var. Bu işin devamlılığını isteyen taraflar anlaşma zemini arayacaklardır. Bunlar daha sonraki işler. Şu anda ben takımımla birlikte hedeflere odaklanmış durumdayım. Başka da hiçbir şey düşünmüyorum.

Ben burada mutluyum. Gerçekten güzel kulüp. Bana burada olmak mutluluk veriyor. İyi de bir sezon geçiriyoruz. Umuyorum ki; bu güzellikleri devam ettireceğim ortam oluşur ve ben de burada kalırım.”