SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eski yöneticiden Volkan’a nasihat

Fenerbahçeli eski bir yönetici, Volkan Demirel'in agresif hareketlerine devam etmesi halinde bundan sonra sadece kendisinin zarar göreceğini söyledi.

Güncellenme: 12:30, 12/02/2015
Eski yöneticiden Volkan’a nasihat

Trabzonspor maçı sonrası PFDK’ya sevkedilen Volkan Demirel’in ceza alması durumunda kaleyi yine Mert Günok koruyacak. Kupadaki son 16 turunda Çaykur Rizespor karşısında Mert’in koruduğu kale Volkan’a 5 maç ceza gelmesi durumunda 8 Mart’taki Galatasaray derbisinde de Mert’e teslim olacak.

Volkan’ın yokluğunda başarılı bir şekilde kaleye geçen Mert’in sayesinde teknik heyet ve taraftarların kafasının rahat olduğunu söyleyen ve adının yazılmasını istemeyen Fenerbahçeli eski yönetici, “Volkan ne yaparsa bundan sonra kendisine zarar verir, Fenerbahçe’ye değil. Volkan davranışlarını düzeltmezse kendisi kaybeder. Milli takımda yaşadığı olay, Fenerbahçe’de yaşadıkları kendi sonunu getirir. Zaten yaşı da ilerliyor ama arkasında aslanlar gibi Mert bir delikanlı var. Dediğim gibi Fenerbahçe değil kendi kaybeder” şeklinde konuştu.

“KÜFÜR ETME HAKKINI NEREDEN BULUYOR”

Sözlerine devam eden Fenerbahçeli futbol adamı, Volkan’ın milli maçta başına gelenlere dikkat çekerek; “Kendisine küfür edildi diye stadı terk etti. Bunu kabullenemiyorsa; başkalarına etme hakkını nasıl buluyor ? Ki o gün milli maçtan sonra işini yapmak isteyen gazeteciler ile korumalar arasında arbede yaşandı, bu yüzden dayak yiyen gazeteciler oldu. Bir insanın ailesine edilen küfürleri kimse kabullenemez, kaldıramaz bu son derece doğal ama sen de etmeyeceksin” dedi.