SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
‘Uyku komasına girdim’

‘Uyku komasına girdim’

Erman Toroğlu, bugünkü köşe yazısında Galatasaray'ı yerden yere vurdu. Toroğlu, "Kusura bakmayın, ben maçı izlerken uyku komasına girdim" dedi...

İşte Erman Toroğlu’nun Sabah Gazetesi’ndeki yazısından en dikkat çeken bölüm:

Eskişehirspor ile Galatasaray’ın ligdeki puan mücadelesine baktığımız zaman tempolu, tansiyonu yüksek bir maç seyredeceğinizi zannedersiniz.

Kusura bakmayın, ben maçı izlerken uyku komasına girdim. Kendime çimdik atarak maçı seyretmeye gayret ettim. Böyle maçları izledikten sonra sanırım Türkiye’de taraftarların maçlara neden gelmediklerini daha iyi ve net anlarsınız. Statların çevresindeki seyyar satıcılar kulüplerden daha fazla kazanıyor dersek yanlış olmaz!

G.Saray dün hiç hak etmediği bir maçı kazandı. Karşılaşma sabaha kadar oynansa en kötü berabere biter havasındaydı. G.Saray’ı ileriye taşıyan futbolcular hangileri diye sorarsanız söyleyeyim. Koca takımda üç isim var, Muslera, Sneijder ve Melo. Bu maçta Sneijder oyunda hiç yoktu! Kaleci Muslera çok büyük bir hata yaparak takımına golü yedirtti. Vuracaksan yumruğu topu 40 metre ileri atacaksın. Yoksa dünkü gibi topu rakibin önüne düşürürsen golü de yersin!