SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş İntegral Arena’da gerçekleştirilen törene Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Özköse, Odeabank Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Korkmaz ve Genel Müdür Yardımcısı Cem Muratoğlu ile siyah-beyazlı takımın oyuncuları katıldı.

Törende konuşan Orman, camia olarak bankacılık sektörünün yenilikçi oyuncusu Odeabank ile işbirliğine gitmekten dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Orman, Odeabank’ın kadın basketbol takımının saha içi ve dışında hızla büyümesine katkı sağlayacağını belirterek, bu işbirliğinin artarak devam etmesini umduğunu dile getirdi.

Yeni sponsorlarıyla uzun zamandır görüştüklerine dikkati çeken Orman, “İletişim ve dayanıklı tüketim konusunda sponsorluklarımız var. Bankacılık sektöründe de bir ortaklık arıyorduk. Bizde sponsorluk anlaşmaları imza attığımız gün başlar. Sponsorlarımızın memnuniyetlerine çok dikkat ediyoruz. Bu ‘kazan kazan’ ilkesine dayanan bir anlaşmadır” diye konuştu.

Odeabank’ın Galatasaray’ın da sponsoru olduğunun hatırlatılması üzerine Orman, “Odeabank’ın büyük bir camiayla yaptığı işbirliği var. Orada isim sponsoru olan Odeabank, bizde forma göğüs sponsoru. Bununla alakalı başvurumuzu Basketbol Federasyonuna yaptık. Herhangi bir sıkıntı yok. Bu haftaki maça Odeabank yazılı formalarla çıkacağız” ifadelerini kullandı.

Kendisinin ve yönetim kurulundaki arkadaşlarının sponsorluk konusunda fark yarattığını savunan Orman, bütün adımları stratejik ve planlı bir şekilde attıklarını sözlerine ekledi.

Anlaşma 1,5 yıllık

Beşiktaş Kulübü Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Özköse ise 1,5 yıllık bir anlaşma gerçekleştirdiklerini ve Odeabank’ın toplam 250 bin dolar ödeyeceğini ifade etti. Özköse, işbirliğinin iki taraf için de başarılı olacağını ve uzun yıllar süreceğini vurguladı.

Odeabank Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Korkmaz da Beşiktaş’ın gücüne güç katmaya geldiklerini dile getirdi.

Odeabank Genel Müdür Yardımcısı Cem Muratoğlu ise dinamik yapılarına uygun bir paydaş edindiklerini ifade etti. Kadın basketbol takımlarına destek vermenin kendilerini gururlandırdığını kaydeden Muratoğlu, “İşbirliğinin sonuçlarını yakında göreceğiz. Bu anlaşmanın aldığımız en doğru kararlardan biri olduğuna inanıyoruz” diye konuştu.

İmza töreninin ardından Fikret Orman, Ayşe Korkmaz’a kadın basketbol takımını oyuncularının imzaladığı formayı hediye etti.