SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Şaşırtan Cüneyt Çakır sözleri

Şaşırtan Cüneyt Çakır sözleri

Beşiktaşlı yöneticilerden Metin Albayrak ve Ahmet Nur Çebi, Çaykur Rizespor maçının ardından Cüneyt Çakır'ın kararlarıyla ilgili olarak farklı açıklamalar yaptı.

Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Metin Albayrak, Çaykur Rizespor maçının ardından karşılaşmanın hakemi Cüneyt Çakır’ın kararını yanlış bulduğunu açıkladı.

İlk olarak Beşiktaş’ın oyununu değerlendiren Albayrak, “Çok mutluyuz. Biraz hakem kararları maça damga vurdu ama biz kendimize de bakıyoruz. Tutuk oynadık ama kazandık. Rakibin eksik oynamasının avatajını kullandık. Yeniden lider olduk. çok mutluyuz. Çok keyifli bir şekilde dönüyoruz. Arkadaşları tebrik ediyorum” dedi.

ALBAYRAK: “İKİNCİ KIRMIZI KART AĞIRDI”

Çaykur Rizespor’un 9 kişi kalması hakkında sorulanm sorular üzerine cevap veren Metin Albayrak, “Kendi adıma konuşmak gerekirse, ikinci kırmızı kart ağırdı. Sarı kart olabilirdi. Ama bu hakemlerle geldik bu hakemlere gideceğiz. Onlara sahip çıkmalı destek olmalıyız. İyi oynamadık. Bazen büyük takım, karşısındaki rakibin eksikliğini kullanarak kazanabilir” diye konuştu.

AHMET NUR ÇEBİ: “YANLIŞ KARAR YOKTU”

Öte yandan Beşiktaş Ahmet Nur Çebi ise kararların doğru olduğunu vurguladı ve “Rizespor’u tebrik ediyorum. 9 kişi kalmalarına rağmen çok iyi oynadılar. Çocuklarda yorgunluk var. Bunu biliyoruz. Hayırlı bir sezon sonu nasip olur umarım bize. Maçı çok dikkatli seyrettim, yanlış bir karar görmedim” açıklamasını yaptı.