SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Nejat İşler kulüp başkanı oluyor

Nejat İşler kulüp başkanı oluyor

Ünlü oyuncu Nejat İşler, Gümüşlük Belediyespor'un başkanı olmaya hazırlanıyor.

Sinema ve tiyatro oyuncusu Nejat İşler, Gümüşlük Belediyespor’un başkanı oluyor. Milliyet Gazetesi yazarlarından Mehmet Tez, Nejat İşler’in bu projesini ve kulübün hedeflerini anlattı.

Tez’in yazısının bazı bölümleri şöyle:

“Gümüşlük Belediyespor-Turgutreis 19 yaş altı maçının ilk yarısını izledik. Turgutreis ilk yarı dörtledi ama valla kimsede bir terslik sezmedim. Moraller yüksek. “Sonuç normal, biz takımı çok yeni kurduk” dediler. Zaten anlamam etmem. Tamam dedim.”

ERKAN GOLOĞLU DA YÖNETİME GİRECEK

“Seyirciler arasında Radikal gazetesinin meşhur spor yazarı, Erkan Goloğlu mahlaslı Akif Kurtuluş'u gördüm. O da bir Gümüşlüklü olarak takımla yakından ilgili hatta yönetime de girecekmiş meğer… Enteresan bir kadro…

Bir adet Cihangir kahvesi kıvamına çoktan gelmiş olan Gümüşlük merkezindeki kahvede sabah çayları içiliyor. Günün olayı Turgutreis ile oynanacak 19 yaş altı karşılaşması. Gümüşlük ahalisi yerlisiyle, esnafıyla, İstanbullusuyla, “Cihangirlisiyle” Gümüşlük Belediyespor'u sahiplenmiş durumda. Herkesin malumu, Nejat İşler takımı destekliyor. Ve öğrendimki bu destek artık resmi olacakmış. Martta kendisini başkan seçiyorlar.”