SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Manisaspor 35’inci dakikada Nenad Milijas’ın golüyle 1-0 öne geçti ve ilk yarı bu skorla sona erdi. İkinci yarıda ise konuk ekip Boluspor’da Aleksandar Prijovic çıktı. İsviçreli oyuncu önce 63’te skoru eşitledi. Son dakikada bir kez daha sahneye çıkan Prijovic attığı golle takımına galibiyeti getirdi. Manisaspor 17 puanda ve ligin sondan ikinci sırasında kalırken, Boluspor 26 puana çıktı ve play-off ümitlerini sürdürdü.

Manisaspor-Boluspor: 1-2

Stat: 19 Mayıs Hakemler: Özgüç Türkalp, Muhammet Yumak, Recep Yıldırım

Manisaspor: Umut Kaya, Metin Yüksel, Nenad, Berk Neziroğluları, İsmail Köse, Şaban Yılmaz Genişyürek, Ümit Yasin Arslan, Muhammet Sercan Türkeri, Dimitrov (Dk. 55 Gökhan Sazdağı), Çağdaş Atan, Yusuf Akyel (Dk.75 Hakan Barış) (Dk. 90 Oğuzhan Kayar) Boluspor: Özkan Karabulut, Denis Aslan, Emre Kılınç (Dk.90 Javadov), Bilal Gülden, İsmail Haktan Odabaşı (Dk.83 Serkan Şirin ), De Souza, Mehmet Kuruoğlu, Murat Gürbüzerol (Dk.75 Ali Dere), Nurettin Kayaoğlu, İshak Çakmak, Aleksandar Prijovic

Goller: Dk.35 Nenad (Manisaspor) Dk.63 ve Dk.90 Aleksandar Prijovic (Boluspor) Sarı Kartlar: Dk.16 Şaban Yılmaz Genişyürek, Dk. 49 Metin Yüksel, Dk. 54 Ümit Yasin Arslan (Manisaspor), Dk. 68 İshak Çakmak, Dk. 80 De Souza (Boluspor)