SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, her zaman olduğu gibi zorlu maçlar öncesinde bir kez daha takımının yanında olduğunu gösterdi.

Sarı-lacivertlilerde hem teknik heyete hem de oyunculara en zor zamanlarında hep destek veren Aziz Yıldırım, Trabzonspor karşılaşması öncesi de motivasyon gücünü ortaya koydu. Yıldırım'ın, bu akşamki önemli mücadele öncesinde futbolcularıyla bir konuşma yaptığı ve kendilerine, “Avantaj bizde” diyerek güvence verdiği öğrenildi.

Bordo-mavililer ile yapacakları maçın önemine değinen Yıldırım'ın konuşmasında, “Sizlerden benim isteğim sahada kalmanız, Fenerbahçe camiasına yakışan bir mücadele ortaya koymanız. Trabzonspor maçı, şampiyonluk hedefi için çok önemli. Bu mücadeleden galibiyetle ayrılacağınıza inanıyor ve sizlere güveniyorum” dediği öğrenildi.

Yıldırım'ın sözlerinin devamında da, “Tek yapmanız gereken, Fenerbahçe gibi oynamak ve sahada elinizden gelenin en iyisini ortaya koymak. Daha önce de söyledim, avantaj bizde. Evimizde oynayacağımız Trabzonspor, Galatasaray ve Beşiktaş karşılaşmalarını kazanırsak şampiyon oluruz. Camiamıza, hepimizin çok istediği 4. yıldızı vermek, sizin elinizde. Çıkın ve kendinizi gösterin” ifadelerini kullandığı belirtildi.

İKİ BAŞKAN DA TRİBÜNDE YOK

Karşılıklı demeçleri ile gündemi sıcak tutan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, bugün oynanacak maçı cezaları nedeniyle tribünden izleyemeyecek.

Her iki başkan da eski demeçleri nedeniyle PFDK'dan hak mahrumiyeti cezası almışlardı. İkili maç öncesi de yaptıkları açıklamalarla gündemi oluşturmuş, dikkatlerin bu karşılaşmaya çevrilmesine neden olmuştu.

Fanatik