SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Hacıosmanoğlu’na şok üstüne şok!

Hacıosmanoğlu’na şok üstüne şok!

TFF, İbrahim Hacıosmanoğlu'nu, Bülent Yıldırım'ı araması ve kulübün resmi sitesi üzerinden yapılan açıklamalar nedeniyle PFDK'ya sevketti.

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, son gelişmelerin üzerine 2 ayrı suçtan daha PFDK’ya sevkedildi.

Türkiye Futbol Federasyonu, Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nu, Fenerbahçe maçının hakemi Bülent Yıldırım’ı araması ve kulübün resmi sitesi üzerinden yapılan açıklamalar nedeniyle bir kez daha PFDK’ya sevketti.

5 Şubat tarihinde yaptığı açıklamalar nedeniyle de PFDK’ya sevkedilen Hacıosmanoğlu, böylece 4 ayrı suçtan disipline sevkedilmiş oldu.

TFF’NİN AÇIKLAMASI

“TRABZONSPOR A.Ş. Kulübü’nün resmi internet sitesi www.trabzonspor.org.tr’de “Kamuoyuna Duyuru” başlıklı açıklamada yer alan “sportmenliğe aykırı açıklamaları” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 38. maddesi uyarınca PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.

TRABZONSPOR A.Ş. Kulübü Başkanı İBRAHİM ETHEM HACIOSMANOĞLU’nun 06.02.2015 tarihinde medyada yer alan müsabakanın hakemi ile telefonla görüşmesi nedeniyle “sportmenliğe aykırı hareketi”, TRABZONSPOR A.Ş. Kulübü’nün resmi internet sitesi www.trabzonspor.org.tr’de “Kamuoyuna Duyuru” başlıklı açıklamada ve medyada yer alan “sportmenliğe aykırı açıklamaları” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 36. ve 38. maddesi uyarınca PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.”

işti.