SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Sinan Galatasaray’da kalacak mı?

Sinan Galatasaray’da kalacak mı?

Galatasaray'da Diyarbakır BŞB ile yapılan kupa maçındaki performansından sonra, kadroya giremeyen, dün akşam Balçova Yaşamspor maçında da yedek kulübesinde oturan Sinan Bolat moralini bozmuyor.

Tecrübeli kaleci Hamza Hamzaoğlu’nun verdiği kararlara saygılı; ama tekrar eski konumunu elde etmek için de çok çalışıyor.

Sinan’ın temsilcisi Saffet Balkan, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Kulübün Sinan’la ilgili bir sorunu yok, Sinan’ın da kulüple…” dedi.

SEZON SONUNDAKİ KONUŞMAYA GÖRE OYNAYABİLECEĞİ BİR KULÜBE GİDER Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Balkan, “Sinan’la ilgili olarak şu anda bir problem yok. Galatasaray ondan, o Galatasaray’dan memnun. Şu anda bir sorun yok. Kimi kadroya alır, kimi oynatır, kimi oynatmaz tüm bunlar Hamza hocanın inisiyatifindedir. Ama kulübün Sinan Bolat’a karşı hiçbir olumsuz tavrı yoktur. Sezon sonuna kadar Galatasaray forması için çalışacaktır. Sezon sonunda da masaya oturup devam edecek ya da oynayabileceği bir kulübe gidecek” ifadelerini kullandı.