SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.BAHÇE Teknik Direktörü İsmail Kartal, hafta sonunda çıkacakları Trabzon derbisine normal bir lig maçı gözüyle baktığını söyledi. Vatan’da yer alan habere göre, eski mesai arkadaşı Ersun Yanal'ın takımıyla yapacakları mücadeleye özel bir anlam yüklemediğini belirten başarılı çalıştırıcı, kupada Beşiktaş ile eşleşselerdi izleyecekleri politika hakkında da şunları söyledi:

‘HERKES ÇOK MOTİVE'

“ERSUN Hoca ile birlikte çalıştık, başarılı işlere de imza attık. Ancak bugün rakibiz. Bu da futbolun gerçeği. Trabzonspor derbisine normal bir lig maçı gözüyle bakıyoruz ve ona göre hazırlanıyoruz. Biz elimizden geleni yapacağız. Tribünlerin dolacak olması futbolcuları ekstra motive ediyor. Taraftarlarımızın karşısında 3 puanı alıp, yolumuza devam edeceğiz.”

‘GENÇLERİ KAZANDIK'

GENÇLER her gün gelişiyorlar. A takım kadrosunda olmaları bile kazanç. Uygar'ı son lig maçında kadroya da aldım. Diğerleri de istekliydiler. Uygar ve Ramazan'ın zamana ihtiyacı var. 1 sene daha kalırlarsa oturur, başka oyuncu olurlar. Biz genç oyuncularla buraya geldik. Ancakkupada Beşiktaş'la eşleşebilseydik durum ve kadro tercihimiz daha farklı olurdu.”