SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Olcay Şahan hedefi belirledi

Olcay Şahan hedefi belirledi

Olcay Şahan takım olarak bu sezon kendilerine çok inandıklarını belirtip “Liverpool’u elersek, finale kadar bizi kimse tutamaz” dedi.

Beşiktaş'ın yıldız isimlerinden biri olan Olcay Şahan, stadı olmayan bir kulübün haftalarca liderlik koltuğunda kalmasının çok önemli olduğunu belirtip “Kendimize çok inanıyoruz. Bu sene şampiyon olacağımıza yüzde yüz inanıyoruz” dedi.

BJK TV'ye konuşan başarılı futbolcu Avrupa Ligi'ndeki hedef için ise “Liverpool'u eleyeceğimize inanıyoruz. Liverpool'u geçersek de finale kadar yolumuz var. Bizi kimse durduramaz” dedi.

“MARŞLARLA MOTİVE OLUYORUZ”

Altyapısını Almanya'da almasının kendisine disiplin kattığını söyleyen Olcay “Genç futbolcular da disiplinli olmalılar. Bir yere gelmek önemli değil, bir yerde kalmak önemli” dedi.

Tuttuğu takımda forma giydiğini de vurgulayan yıldız oyuncu “Maçlara taraftarların besteleriyle motive oluyoruz. Mesela Mersin maçı öncesi bütün Demba Ba bestelerini dinledik” diye konuştu.

HAYALİM VARDI İNANCIM YOKTU

Olcay, Almanya’da oynadığı dönem ile ilgili ise şunları söyledi:

“M'gladbach'ta oynarken hedeflerimde buralara gelme hayali vardı ama gerçek olacağına inancım yoktu. Yıllar geçtikçe inancım arttı. 2. ligde oynarken kaliteme inanıyordum. Bundesliga'da inancım arttı. Sonra Beşiktaş ve milli takım geldi. Kendime inanıp buralara geldim.”