SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Duygun Yarsuvat’tan Aziz Yıldırım’a cevap

Duygun Yarsuvat’tan Aziz Yıldırım’a cevap

Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, Aziz Yıldırım'ın şampiyonluk sözlerine yanıt verdi.

Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, gündemdeki konularla ilgili olarak Beyaz TV’de yayınlanan Derin Futbol adlı programa açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’ın eski başkanı Ünal Aysal’a yönelik eleştirilerinin ardından Aysal’ın “Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevabım var. Lakin, bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye” şeklindeki sözü hatırlatılan Yarsuvat “Ünal Bey çok iyi yapmış. Öyle düşünüyorsa öyle söylesin. Bir cevap vermek istemiyorum” dedi.

Bursaspor maçında yaşanan puan kaybını değerlendiren Duygun Yarsuvat, “Bursaspor maçı güzel bir maç oldu. Bir gerçek var berabere kalındı. Daha yolun başındayız, neler olacak göreceğiz” diye konuştu.

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Hamdi Yasaman’ın Bursaspor maçının ardından sarı-kırmızılı takımı ağır bir şekilde eleştirmesi ve ‘Farklı mağlup olabilirdik’ sözü hatırlatılan Duygun Yarsuvat, “Galatasaray kötü oynamadı. Yöneticilerin de böyle söylediğini duymadım” açıklamasını yaptı.

AZİZ YILDIRIM’IN İDDİASINA CEVAP

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın “Derbileri kazanırsak şampiyonuz” sözleri hatırlatılan Yarsuvat, “Çok güzel söylemiş. 8 haftayı bekleyelim, bakalım görelim ne olacak” şeklinde konuştu.

“Hakemlerin performansından memnun musunuz?” sorusunu da yanıtlayan sarı-kırmızılı kulübün başkanı “Hakemlerden memnun olsanız ne olacak olmasanız ne olacak” dedi.

Öte yandan Duygun Yarsuvat, Mayıs ayında başkanlığını bırakacağını bir kez daha net bir şekilde dile getirdi.