SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Beşiktaş yönetimi rest çekti!

Beşiktaş yönetimi rest çekti!

Hafta arasında 6 futbolcuya imza attıracak gövde gösterisi yapan Beşiktaş Yönetimi, Atiba'ya son ve kesin teklifini sundu.

ERSOY ÖZDEM / AMKSPOR

Sezonunu ikinci yarısına iç transfer sorununu çözerek girmek isteyen Beşiktaş Yönetimi, Kanadalı orta saha oyuncusu Atiba Hutchinson’a tam anlamıyla rest çekti. Sezon sonunda yabancı sınırının kalkmasıyla eli güçlenen Beşiktaş, 1 milyon euro ekstra imza parası isteyen Atiba’ya kesinlikle taviz vermeyecek.

3 GÜN SÜRE VERİLDİ

Hafta arasında 6 oyuncuya imza attırarak adeta gövde gösterisi yapan yönetim, Atiba’nın sözleşmesini de yeniledikten sonra önümüzdeki sezonunu planlaması için çalışmalara başlayacak. Atiba’ya yıllık 1.4 milyon garanti para, maç başına 10 bin euro teklif sunan yönetim 3 gün içinde kabul etmemesi durumunda yollarını ayıracak.

Menajeri ile yapılan ilk görüşmelerde Atiba’nın imza parasında ısrar ettiği öğrenildi. Yönetim ise sezon sonunda yabancı sınırının kalkacağına dikkat çekerek, böyle bir isteği kabul etmeyeceğini bildirdi. 31 yaşındaki futbolcunun hafta için cevap vermesi bekleniyor. Aksi takdirde Atiba sezon sonunda kesin olarak gönderilecek.