SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın Brezilyalı sol beki Ramon Motta, mahkemelik oldu. Eski eşi tarafından hakkında şikayette bulunulan Motta’nın başı ağrıyacak gibi…

Brezilya basınında çıkan habere göre 2013 yılında boşandığı eşine nafaka ödemeyen Motta hakkında şikayette bulunan eski eş Naiana de Souza Motta, kızları için ödemesi gereken paranın ödenmediğini ifade etti.

2 yaşındaki kızları Antonia’nın masraflarını karşılamakta zorlandığını söyleyen Naiana, “Konu hakkında çok fazla konuşmak istemiyorum ancak bu durumdan en çok kızım zarar görüyor. Ramon zaman zaman geliyordu. Onunla görüşmesine izin verdim, belki bazı şeyler değişir dedim ama hiçbir şey değişmedi” diyerek içinde bulunduğu durumu anlattı.

İkiliye yakın kaynaklar ise ayrılığın sebebini, “Ramon bekar hayatı yaşamak istedi. Geceleri kadınlarla çıkıyordu. Bu Naiana için çok büyük bir hayal kırıklığı yarattı. Antonia doğunca da ayrıldılar. Ayrılığın sebebi aldatmaydı. Ramon daha sonra Türkiye’ye gitti ve hiçbir ödeme yapmadı” şeklinde ifade etti.

Ramon Motta’nı Instagram hesabından kızı ile sık sık fotoğraf paylaşmasını da eleştiren Naiana’nın yakınları, “Mahkemenin kararına rağmen Ramon sürekli kaçtı. Naiana onunla anlaşmayı denedi ancak çağrılarına cevap vermedi. Şimdi de sosyal medyadan kızı ile fotoğraflarını paylaşarak iyi bir baba imajı çiziyor” dedi.

Motta’nın eski eşinin kızları doğduktan sonra okulu bıraktığı, bir işe de giremediğini söyleyen Brezilya basını genç kadının maddi konularda zorluk yaşadığını vurguladı.

Sporx

Yayınlanma Tarihi:13:19,