SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Elazığspor’da 4 imza birden

PTT 1. Lig ekiplerinden Elazığspor, İstanbul Başakşehir'den Zeki Korkmaz, Kayserispor'dan Taner Yalçın, Şanlıurfaspor'dan Serdar Özbayraktar ve Antalyaspor'dan Murat Sözgelmez'i renklerine bağladı.

Güncellenme: 17:50, 30/01/2015
Elazığspor’da 4 imza birden

Elazığspor Kulübü Başkanı Selçuk Öztürk, kulüp tesislerinde düzenlenen imza töreninde, Korkmaz, Yalçın ve Özbayraktar ile 18’er ay, Sözgelmez ile 6 aylık sözleşme imzaladıklarını belirterek, yeni transferlerin hayırlı olmasını diledi.

Bir gazetecinin Profosyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından Antalyaspor maçında yaşanan olaylar nedeniyle teknik direktör Ümit Özat’a 7 maç ceza verildiğini anımsatması üzerine Öztürk, “Hami Mandıralı orada uyanık bir şekilde, köy kurnazlığıyla dönüyor değerli hocamıza küfrediyor, tahrik ediyor ve hakem bunu görmüyor. Hocamız da orada cevap verince burayı yak, oraya hiçbir ceza yok. Adaletse hocam atılıyorsa Mandıralı’nın da atılması gerekiyor. Cezaysa aynı ceza Mandıralı’ya da uygulanmalıdır. Bu konuda tahkime gideceğiz ve sonuna kadar hakkımızı savunacağız” diye konuştu.

Daha sonra Zeki Korkmaz, Taner Yalçın, Serdar Özbayraktar ve Murat Sözgelmez kendilerini bordo-beyazlı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

Yayınlanma Tarihi:17:47,