SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe, Karabük’e bileniyor

Fenerbahçe, Süper Lig 18. haftasında Kardemir Karabükspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla devam etti.

Güncellenme: 20:36, 29/01/2015
Fenerbahçe, Karabük’e bileniyor

Fenerbahçe, Süper Lig 18. haftasında Kardemir Karabükspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla devam etti.

Tesislerie gelen Asbaşkan İlhan Ekşioğlu da antrenmanın bir bölümünü izledi.

Teknik Direktör İsmail Kartal yönetiminde saat 18.00'de başlayan çalışma 1 saat 15 dakika sürdü. Koşu, ısınma ve koordinasyon hareketlerinin ardından dar alanda pas organizasyonları çalışan oyuncular antrenmanı dar alanda yaptıkları çift kale maçla tamamladı.

Antrenmanın ilk bölümünde takımla çalışan Dirk Kuyt ve Raul Meireles, ikinci bölümde ise takımdan ayrı çalıştılar. Emre Belözoğlu, Bekir İrtegün ve Hasan Ali Kaldırım ise özel program dahilinde çalışmalarını sürdürdü.

Fenerbahçe, Kardemir Karabükspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını 30 Ocak Cuma günü yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Can Bartu Tesisleri’nde gerçekleştirilecek çalışma saat 10.30'da başlayacak.

Yayınlanma Tarihi:20:35,