SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın yeni transferi Tolgay Arslan, İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanı Ahmet Nur Çebi ile Ümraniye’de buluştu.

Almanya’nın Hamburg takımından transfer edilen Tolgay Arslan, BJK Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanı Ahmet Nur Çebi ile bir araya geldi.

Tolgay Arslan’ın takıma hayırlı olmasını dileyerek söze başlayan Çebi, “Tolgay ile uzun uzun sohbet ettik. Burası artık onun evi sayılır. Önce evine gidecek sonra ikinci evi olan buraya gelecek. Sonra da stadyumlarda inşallah taraftarımızı mutlu edecek oyununu sergileyecek. Transferi için uğraştık, emek verdik. Bundan sonraki görev artık Tolgay’ın. Tolgay Arslan’ı scout ekibimiz ve Slaven Bilic istedi. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız da istedi. Bu transferde herkesin çok emeği geçti. Futbol Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Erdal Torunoğulları’na ve bu transferde emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Tolgay’a ise önce sağlık, sıhhat sonra da başarı diliyorum. Beşiktaş taraftarı kendisini çok sevecektir” ifadelerini kullandı.

Yeni yıldız Tolgay Arslan ise Beşiktaş’a transfer olduğu için çok mutlu olduğunu söyleyerek şu ifadeleri kullandı:

“Çok memnunum ve çok heyecanlıyım. Şampiyonluk için geldim. Bu duyguyu inşallah sezon sonunda hep beraber paylaşırız.”

Transferi öncesinde Gökhan Töre ile de görüştüğünü dile getiren Tolgay Arsan, kendisine de teşekkür ettiğini belirtti.

Yayınlanma Tarihi:19:27,