SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Denizlispor transfer için kaynak arıyor

Borçlarından dolayı TFF tarafından "transfer yasağı" konulan Denizlispor, bu yasağı kaldırarak yeni transfer yapabilmek için kaynak arayışını sürdürüyor.

Güncellenme: 21:14, 27/01/2015
Denizlispor transfer için kaynak arıyor

PTT 1. Lig ekiplerinden Denizlispor yönetiminin, geçen dönemlere ait borçların bir kısmının ödenmediği için Türkiye Futbol Federasyonu’nca (TFF) konulan transfer yasağını kaldırarak, takıma yeni oyuncu kazandırmak için kaynak arayışını sürdürdüğü bildirildi.

Denizlispor Basın Sözcüsü Mehmet Ekizler, gazetecilere yaptığı açıklamada, kulübün borçlarından dolayı TFF’nin koyduğu transfer yasağını kaldırmak için yaklaşık 1 milyon lira kaynağa ihtiyaç duyduğunu belirtti.

Ara transfer döneminde takıma takviye yapmak için bir taraftan kaynak arayışı içinde olduklarını bir taraftan da transfer görüşmeleri yaptıklarını dile getiren Ekizler, şunları söyledi:

“Ara transfer döneminde 7 futbolcuyla ön görüşme yaptık. Görüştüğümüz futbolculara süre istedik. Kulüp başkanımız Hasan Kıbrıslıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri kaynak bulma arayışı içindeler. Yarın belki bu kaynak bulunabilir. Onun için yarını beklemek zorundayız ama biz transfer yapamasak dahi kadromuza güveniyoruz. Şu anda tek düşüncemiz bir an önce alt sıralardan kurtulmak. Pazartesi günü oynayacağımız Adana Demirspor maçını kazanırsak, gelecek haftalara daha güvenle bakarız.”

Öte yandan Denizlispor, Adanademirspor maçının hazırlıklarını tesislerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Yayınlanma Tarihi:18:26,