SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ziraat Türkiye Kupası’nda Akhisar Belediyespor ile 1-1 berabere kalan Manisaspor’un teknik sorumlusu Dilaver Mutlu, “Hedefimiz, bu maçta ortaya konulan oyunu lige taşıyıp, orada da en iyi şekilde takımı layık olduğu yere taşımak” dedi.

Mutlu, maçın ardından katıldığı basın toplantısında, Akhisar Belediyespor karşısındaki oyundan memnun olduklarını kaydetti.

Futbolseverlere iyi bir karşılaşma izlettirdiklerini kaydeden Mutlu, şöyle konuştu:

“Galip gelemedik ama futbolcuların ortaya koyduğu futbol açısından bundan sonrası için iyi ümitler verdiğini sanıyorum. Pozisyon vermeden müsabakayı 1-1 eşitlikle bitirdik. Kırmızı kart sonrası 10 kişi kalan takımda oyuncu eksikliğimizi hissettirmedik. Kupada iddialı olmadığımızı ve gidebildiğimiz kadar gitmeyi düşündüğümüzü belirtmiştik. Hedefimiz, bu maçta ortaya konulan oyunu lige taşıyıp, orada da en iyi şekilde takımı layık olduğu yere taşımak.”

ROBERTO CARLOS TRANSFER İSTEDİ Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Roberto Carlos ise “Takımın oyununu beğenmedim. Çok yavaş oyun oldu. Şimdi artık düşünme zamanı, yönetimle görüşerek takıma gerekli yerlere takviye yapabiliriz” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:16:50,