SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzon’da Tolgay Arslan öfkesi

Hamburglu Tolgay Arslan'ın transferinde, galip gelen taraf Beşiktaş oldu. Trabzon medyası, bordo mavililerin uzun süre uğraştığı Tolgay Arslan transferinden son anda vazgeçtiğini yazarken sert ifadelere yer verdi.
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Teknik Direktör Ersun Yanal ve CEO Burak Gürdal'ın Almanya'ya çıkarma yaptığını yazan Günebakış gazetesi Tolgay'ın transferinin fiyasko ile sonuçladığı yorumunda bulundu.
"3 büyükler ne kadar para önerdiyse, Trabzonspor fazlasını verdi" diye yazan Kuzey Ekspres gazetesi Tolgay'ın transferinin babasının devreye girmesi sonrası gerçekleşmediğini aktardı.
Karadeniz’in Sesi gazetesi de Tolgay Skandalı diye manşet attı.
Almanya’da anlaşma sağladığı açıklanan gurbetçi oyuncunun transferinden son anda vazgeçildiğini aktaran Karadeniz’de Son Nokta da Beşiktaş'ın devreye girmesiyle gurbetçi oyuncunun çark ettiğini yazdı.
En sert manşet ise Karadeniz gazetesinden geldi. "Aslan dedik çakal çıktı" başlığı atan gazete, Tolgay Arslan'ın transferi için Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Teknik Direktör Ersun Yanal ve CEO Burak Gürdal'ın Almanya'da Hamburglu oyuncu ile bir araya geldiğini aktardı.
Tolgay ve babası Erhan Arslan'ın Trabzonspor'a önce "evet" dediğini, ardından 1 milyon lira imza parası istemesinin görüşmeleri tıkadığını yazan gazete, futbolcunun menajerinin Beşiktaşlı yöneticilerle görüşmesi üzerine transferden bordo mavili yöneticilerin vazgeçtiğini ifade etti.