SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Orman, Trabzonspor’un teklifini açıkladı!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Tolgay Arslan transferi nedeniyle karşı karşıya geldikleri Trabzonspor yönetimi hakkında imalı sözler söyledi.

Güncellenme: 15:42, 26/01/2015
Orman, Trabzonspor’un teklifini açıkladı!

Tolgay Arslan’ın KAP’a bildirilmesinin ardından Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, BJK TV’de canlı yayına bağlanarak gurbetçi oyuncunun imza sürecinde yaşananları anlattı.

İşte Orman’ın açıklamaları…

“Bu oyuncular gencecik insanlar. Sadece kamuoyuna ve taraftarınıza şirin gözükmek için oyunculara anormal rakamlar teklif etmek doğru değil. Bugün verelim, yarın ne olursa olsun gibi gibi tavır asla sergilemedik. Biz bu ciddiyetten hiçbir zaman uzaklaşmadık. Futbolu hava atma organı olarak kullanmadık.

HACIOSMANOĞLU PARANIN KAYNAĞINI AÇIKLADI

Erdal Torunoğulları önemli bir çalışma yapmıştır. Kimse nereye gittiğini ve nasıl bir görüşme yaptığını bilmemektedir. Transfer için akılcı girişimlerde bulunmuştur. Oyuncu Beşiktaş’ı tercih etmiştir. Biz ‘Trabzonspor’u transferde ezdik’ gibi bir davranış içerisinde bulunmadık. Trabzonspor oyuncuya yazılı olarak 2 milyon Euro ve ayrıca maç başı ücretler teklif etmesine rağmen Tolgay bizim makul seviyelerimizi kabul etmiştir. Bizim amacımız Trabzonspor’u bir transferle ezmek değildir. Beşiktaş’ta böyle bir zihniyet yoktur.”

AZİZ YILDIRIM İÇİN DE SERT SÖZLER SÖYLEDİ

Fikret Orman, yayın havuzu hakkındaki açıklamaları nedeniyle de Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’a eleştiriler yöneltti. Orman, “Biz kulübümüzü yönetirken diğer camiaları rencide etmemeye ve kendi işimizi yapmaya gayret eden bir davranış içindeyiz. Bir açıklama yaparken o kişiyi değil bütün camiayı muhatap almaktasınız. Fenerbahçe başkanının açıklamaları hiçbir izahatı olmayan konular. Kimsenin Beşiktaş’ı zedelemek için açıklama yapmak haddi değildir. Havuzla alakalı konular kanunla belirlenmiştir. Dağılması mümkün değildir. Havuzu bozmak kimseye yarar getirmez” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:13:23,