SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sosa’nın yokluğunda orta alanda daha fazla güç kaybı yaşamak istemeyen Hırvat hoca, kulüp doktorlarından, Gökhan Töre’nin maça yetiştirilmesini istedi.

Beşiktaş’ın önceki gün akşam saatlerinde yaptığı takım çalışmasında sakatlık geçiren Gökhan Töre, bu akşam oynanacak Gençlerbirliği mücadelesine yetiştirilmeye çalışılıyor. Belindeki ağrı nedeniyle dün yapılan antrenmana katılmayan 23 yaşındaki futbolcu için teknik direktör Slaven Bilic'in sağlık heyetini seferber ettiği bildirildi. Kırmızı-Siyahlılar karşısında bütün planlarını 3 puan üzerine yapan Hırvat çalıştırıcının, Jose Sosa'nın sakatlığı nedeniyle yokluğunda, Antalya kampında yıldızını parlatarak dikkat çeken Gökhan Töre'den mutlaka yararlanmayı planladığı öğrenildi.

Karanlık yoğun mesai harcıyor

Bilic'in isteği doğrultusunda Töre'yi maça yetiştirebilmek için elinden geleni yapan kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık, yoğun mesai harcıyor. Genç futbolcu için bir egzersiz programı belirleyen Karanlık'ın, oyuncuyla özel olarak ilgilendiği ve maç saatine kadar Gökhan'ı takıma geri kazandırmak istediği ifade edildi.